چاپ بر روی بشقاب

در  مورد این بشقاب ها  می توانیم بگوئیم چاپ آنها بی نظیر است و زیبائی فوق العاده ای دارد، البته مهم تر از همه اینکه هدیه ای بسیار زیبا می باشد و نمونه ی آن در کمتر جائی پیدا می شود  ویژگی خاص آن چاپ عکسیست که شما برای ما ارسال می نمایید. این محصول و خدمات برخلاف انتظار ما بسیار مورد توجه قرار گرفته است و مشتریان ویژه ای که خواهان هدایائی متفاوت و البته اصیل می باشند دارد تا با بکارگیری از آن هنر تاریخی ایران را به رخ کشیده و نمایان نمایند این مسئله نشان دهنده ی علاقه ی مردم ایران به فرهنگ و تاریخ اصیلشان می باشد. بسیاری از مدیران چاپ روی بشقاب را برای هدیه در مناسبت های خاص به کارمندان و یا تقدیر از میهانان VIP تهیه نموده اند و تعداد زیادی از هنرمندان با همکاری ما به چاپ آثار خود و آثار معروف جهانی روی این بشقاب ها می پردازند و بازار ویژه و نوینی فراهم نموده اند. همچنین بسیاری از هنرمندانی که در زمینه دکوراسیون داخلی فعالیت دارند بشقاب های مدرن و تزئینی را به عنوان طرح اصلی طراحی خود قرار داده و از آن بکار می گیرند.

نحوه تولید بشقاب ها:

نوع و جنس بشقاب های مورد استفاده چینی می باشد. بشقاب چینی برای این امر مناسب و دارای درخشندگی بالائیست. از بشقاب های سفید ساده و همچنین بشقاب های طرح دار برای چاپ استفاده می نمائیم در ضمن نحوه ی چاپ بر روی بشقاب به صورت چاپ حرارتی می باشد.  حداکثر ابعاد چاپ در این روش بسته به نوع بشقاب از  15 سانتی متر و در وسط بشقاب می باشد. یکی از محاسن آن ماندگاری طولانی و مقاومت بیشتر نسبت به چاپ های دیگر است.

نحوه نگهداری بشقاب های چاپ شده:

ذکر این نکته لازم است که این نوع چاپ روی بشقاب کاملا تزئینی بوده و به هیچ وجه قابلیت کاربردی مستقیم ندارد. در واقع هدف تولید این نوع بشقاب ها فقط تزئین و به جهت زیبائی می باشد. لذا باید با احتیاط بسیار با آنها برخورد شود. خط و خش موجب از بین رفتن سطح چاپ خواهد گردید. در ضمن قابل مصرف برای کاربردهای روزانه مانند غذاخوردن نمی باشند. نحوه ی تمیز نمودن این بشقاب ها بکار گرفتن از پارچه نمناک می باشد که باید به آرامی روی سطح بشقاب ها کشیده شود تا گرد و خاک احتمالی را بزداید.

موارد کاربرد چاپ بر روی بشقاب ها :

بکار گیری به عنوان گیفت در مراسم عروسی و یا میهمانی ها

دکوراسیون داخلی فضای منزل و محیط اداری
استفاده به عنوان هدیه جهت تقدیر از کارمندان و همچنین دانش آموزان مدارس و مهدکودک ها
استفاده جهت هدیه ی ویژه و گرانبها به عنوان روز تولد، ازدواج و…
جایگزین تابلوهای دیواری با تبدیل به تابلوبشقاب
استفاده در مراسم و اعیاد ایرانی و مذهبی با امکان تولید سفارشی

استفاده به عنوان هدیه تبلیغاتی بسیار شیک و متفاوت

مدل بشقاب های موجود :

در حال حاضر دو نوع بشقاب وجود دارد که امکان چاپ روی آنها وجود دارد. بشقاب ساده از پر استفاده ترین مدل بشقاب های موجود می باشد که از نظر چاپ نیز کیفیت بسیار مطلوبی را ارائه خواهند داد. همچنین بشقاب طرحدار که حاشیه ی بسیار شکیلی داشته و بسیار زیبا می باشد. امکان سفارش این بشقاب ها به صورت آنلاین نیز فراهم آمده  است.

ویژگی های چاپ بر روی بشقاب:

امکان تولید هر نوع طرح و با هر رنگ بدون محدویت
امکان چاپ تصویر صورت با وضوح و  همچنین کیفیت بسیار بالا
امکان طراحی در رنگ ها و طرح های مختلف
زیبائی خارق العاده و رنگ های درخشان و وجدآور
داری پایه نگهدارنده مجزا برای قرار دادن بشقاب روی آن
دارای گیره جهت آویزان نمودن بشقاب روی دیوار
هنر اصیل و تاریخی ایرانی